Akcijos taisyklės.
Naudojimosi Akcijos kodais taisyklės

 1. Sąvokos
  • Akcijos kodas – tam tikra simbolių seka, kurią suaktyvinus ir laikantis kitų Akcijos kodo naudojimo sąlygų Vartotojui suteikiama Nuolaida.
  • Nuolaida – Vartotojui suteikiama taksi paslaugų nuolaida, kurios dydį nustato RAB „Yandex.Taxi“ (toliau – „Yandex“) Vartotojui pateikus užklausą dėl galimo keleivių ir bagažo pervežimo lengvuoju taksi automobiliu (toliau – užsakymas) mobiliojoje Yandex.Taxi programėlėje.
  • Kuponas – dokumentas (įskaitant popierinę kortelę arba kitą dalomąją medžiagą; plakatą arba kitą viešąją informacijos laikmeną; bet kurią kitą reklaminę medžiagą), kuriame yra Akcijos kodas ir Nuolaidos suteikimo sąlygos.
  • Interneto svetainė – tinklalapis internete, kuriame yra Akcijos kodas ir Nuolaidos suteikimo sąlygos.
 2. Apie Akcijos kodą Vartotojai gali būti informuojami Kuponuose arba Interneto svetainėje.
 3. Akcijos kodas suteikia teisę gauti Kupone arba Interneto svetainėje nurodyto dydžio Nuolaidą laikantis Akcijos kodo naudojimo sąlygų, nurodytų Kupone arba Interneto svetainėje ir šiose Taisyklėse. Prie tokių sąlygų galima taip pat priskirti vieną ar daugiau iš šių sąlygų:
  • Nuolaida suteikiama tik pirmajai kelionei, tai yra pirmą kartą užsakant taksi paslaugas per Yandex.Taxi programėlę naudojantis atitinkamu Vartotojo telefono numeriu ir (arba) Vartotojo Susieta banko kortele ir (arba) Vartotojo mobiliuoju įrenginiu pagal šių Sąlygų 8 p. nuostatas;
  • Nuolaida suteikiama kelioms pirmosioms kelionėms (pavyzdžiui, „pirmosioms trims kelionėms“). Tokiu atveju Nuolaida suteikiama pirmajai kelionei taip, kaip nustatyta šių Sąlygų 3.1 p., taip pat atitinkamam kitų kelionių skaičiui su sąlyga, kad pirmosios kelionės metu buvo panaudotas Akcijos kodas;
  • Nuolaida suteikiama tik atsiskaitant ne grynaisiais pinigais, t. y. apmokant vežimo lengvuoju taksi automobiliu paslaugas negrynaisiais pinigais Susieta banko kortele (įskaitant apribojimą pagal išdavusią finansų įstaigą, kurios kortelės dalyvauja akcijoje) Yandex.Taxi mobiliojoje programėlėje;
  • Nuolaida suteikiama tik pasirinkus atitinkamus parametrus užsakant taksi per Yandex.Taxi mobiliąją programėlę;
  • Nuolaida suteikiama tik važiuojant lengvuoju taksi automobiliu naudojantis Yandex.Taxi mobiliąja programėle tam tikroje teritorijoje (įskaitant miestų, maršruto pradinių ir (arba) paskirties taškų apribojimus) ir (arba) per tam tikrą laikotarpį. Pasibaigus nurodytam laikotarpiui, Akcijos kodas nustoja galioti.

  Jei Kupone ir (arba) Interneto svetainėje tokia teritorija ir (arba) laikotarpis nėra nurodyti, laikoma, kad teritoriją riboja miesto ir srities, kuriuose platinami Kuponai / Akcijos kodai, ribos; laikotarpis laikomas ribotu laikotarpiu, kurį atitinkamas Kuponas / Akcijos kodas yra prieinami viešai.

 4. Akcijos kodas galioja šiuose miestuose: Maskva, Sankt Peterburgas, Jekaterinburgas, Novosibirskas, Krasnodaras, Ufa, Sočis, Permė, Nižnij Novgorodas, Kazanė, Samara, Omskas, Tomskas, Čeliabinskas, Volgogradas, Voronežas, Balašicha, Vidnojė, Dzeržinskis, Dolgoprudnas, Klimovskas, Koroliovas, Kotelnikai, Krasnogorskas, Lytkarinas, Liubercai, Moskovskis, Mytiščiai, Odincovas, Oziorai, Podolskas, Puškinas, Ramenskojė, Reutovas, Chimkai, Dmitrovas, Elektrostalė, Rostovas prie Dono, Tiumenė, Krasnojarskas, Orenburgas, Toljatis, Stavropolis, Saratovas, Murmanskas, Vladivostokas, Chabarovskas, Kaliningradas, Riazanė, Vladikaukazas, Čeboksarai, Jerevanas, Tbilisis, Almata, Ščerbinka, Ščiolkovas, Zelenogradas, Kolomna, Drezna, Taldomas, Ivantejevka, Orechovas-Zujevas, Stupinas, Luchovicai, Serpuchovas, Dedovskas, Klinas, Bronicai, Železnodorožnas, Troickas, Naro Fominskas, Lobnia, Možaiskas, Noginskas, Čechovas, Obninskas, Nachabinas, Dedovskas, Golicynas, Krasnoznamenskas, Aprelevka, Domodedovas, Žukovskis, Elektrougliai, Senoji Kupavna, Friazinas.
 5. Nuolaidos dydis nurodytas:
  • su PVM, kai taksi paslaugas teikia automobilių parkas, kuris yra PVM mokėtojas,
  • be PVM, kai taksi paslaugas teikia automobilių parkas, kuris taiko supaprastintą apmokestinimo sistemą.
 6. Akcijos kodą gali panaudoti vienas Vartotojas tik vieną kartą, jei Kupone arba Interneto svetainėje nenurodyta kitaip.
 7. Skirtumas tarp kelionės kainos ir Nuolaidos sumos ir pati Nuolaidos suma pinigais neišmokamos.
 8. Nuolaidą taiko tik tie automobilių parkai, kuriuos Yandex.Taxi programėlė siūlo aktyvinant Akcijos kodą.
 9. Siekdama užkirsti kelią neteisėtam Akcijos kodų naudojimui ir (arba) piktnaudžiavimui jais, bendrovė „Yandex.Taxi“ pasilieka teisę taikyti kitus, šiose Sąlygose tiesiogiai nenurodytu būdus, skirtus įsitikinti, kad Vartotojas iš tiesų įformina pirmą užklausą naudodamasis Yandex.Taxi (pirma kelionė), taip pat nesuteikti Nuolaidos paaiškėjus piktnaudžiavimo ir (arba) neteisėto naudojimosi Akcijos kodais atvejams.
 10. Pasinaudoti Akcijos kodu gali būti neįmanoma dėl techninių priežasčių Vartotojui neatnaujinus Yandex.Taxi mobiliosios programėlės iki paskutinės esamos versijos ir (arba) dėl kitų priežasčių.
 11. Aktyvindamas Akcijos kodą Vartotojas sutinka su visomis šiomis sąlygomis.
 12. Nagrinėdama paraiškas, susijusias su Akcijos kodų aktyvinimu ar naudojimu, Yandex.Taxi pagalbos tarnyba turi teisę prašyti, o besikreipiantis Vartotojas privalo pateikti įrodymą, kad gavo Akcijos kodą: kortelės su Akcijos kodu nuotrauką, puslapio su Akcijos kodu ekrano kopiją ir (arba) kitą patvirtinimą, nurodytą pagalbos tarnybos darbuotojo. Nepateikus tokio įrodymo, Yandex.Taxi pasilieka teisę nesuteikti Nuolaidos.

Kaip aktyvinti Akcijos kodą

Galima pasinaudoti tik suaktyvintu Akcijos kodu. Akcijos kodui aktyvinti jį būtina įvesti į specialų lauką prieš pateikiant užsakymą: