Minimali kaina (įskaičiuota 5 min. ir 3 km) — 129 ₽
Minimali kaina  — ne daugiau kaip 129 ₽
Nemokamas laukimas — 3 min.
Mokamas laukimas  — ne daugiau kaip 9 ₽/min.
Toliau mieste — ne daugiau kaip 10 ₽/km,ne daugiau kaip 9 ₽/min.
Toliau už miesto ribų
ne daugiau kaip 19 ₽/km
Toliau už miesto ribų
ne daugiau kaip 9 ₽/min.
Salone nerūkoma
ne daugiau kaip 0 ₽
Automobilis su geltonais numeriais
ne daugiau kaip 0 ₽
Kondicionierius
ne daugiau kaip 0 ₽
Kvitas
ne daugiau kaip 0 ₽
Laukimas kelionės metu 
ne daugiau kaip 9 ₽/min.
Gyvūnų pervežimas 
ne daugiau kaip 150 ₽

Taksi paslaugų įkainiai gali skirtis. Nurodyta didžiausia kelionės kaina, neįskaitant koeficiento „Piko valanda“. Kelionei Maskvos žiediniu automobilių keliu (MŽAK) papildomas mokestis netaikomas.

Užsisakydami taksi telefonu skambučių centro operatoriui visada patvirtinkite dabartinę kelionės kainą.

„Yandex.Taxi“ paslaugoje ar programėlėje nurodyta tam tikros kelionės kaina gali keistis atsižvelgiant į automobilių parko įkainius, taip pat dėl to, jei kelionės metu keleivio pageidavimu sustojama, pradėjus kelionę pakeičiama paskirties vieta arba kitais atvejais.

Kelionės kainai apskaičiuoti naudojamos teritorinės ribos, pažymėtos „Yandex.Taxi“ paslaugos interaktyviajame žemėlapyje. Važiuojant taksi šiose ribose jokie papildomi mokesčiai netaikomi. Jei taksi automobilis pateikiamas už teritorinių ribų, pažymėtų minėtame interaktyviajame žemėlapyje, kelionės kaina apskaičiuojama remiantis zonoje, esančioje arčiausiai taksi automobilio pateikimo vietos, taikomu įkainiu. Kelionėms teritorijos, pažymėtos minėtame interaktyviajame žemėlapyje, ribose papildomas mokestis netaikomas. Kelionėms iki 10 km spinduliu už MŽAK papildomas mokestis netaikomas.

Naudojantis „Yandex.Taxi“ programėle ar paslauga kelionės į oro uostą ir iš jo kainai apskaičiuoti į spūstis kelyje neatsižvelgiama. Nemokamas laukimo laikas oro uoste – 10 min. arba 5 min., skirtos įsėsti į automobilį pakeliui į oro uostą.

Kelionės kaina gali būti padidinta taikant koeficientą „Piko valandos“ atvejais, nurodytais Naudojimosi paslauga sąlygose.

Mokamas atšaukimas taikomas atšaukus užsakymą tada, kai „Yandex.Taxi“ užsakytas automobilis jau atvažiavo arba kai naudotojas neįsėdo į atvykusį automobilį. Mokamo atšaukimo kaina skaičiuojama taip pat, kaip kelionės kaina – už laikotarpį nuo tada, kai automobilis atvyko į paėmimo vietą, ar nuo užsakymo informacijoje nurodyto paėmimo laiko (atsižvelgiant į tai, kas įvyko vėliau) iki užsakymo atšaukimo. Taip pat gali būti pritaikyta mokamo paėmimo kaina (jei taikoma). Mokamo užsakymo į oro uostą atšaukimo atveju taikomi miesto įkainiai, o atšaukimo kaina skaičiuojama pagal paėmimo už miesto ribų įkainius. Bendra atšaukimo kaina jokiu būdu negali viršyti dešimt minučių trukusios kelionės kainos (įskaitant nemokamą laukimo laiką pagal nustatytą įkainį, jei taikoma).

Įkainis galioja iki 03.11.2020.

Vežimo paslaugos pagal įkainį «Ekonomiškas»

Žukovskio oro uostas–Sritis 
Pateikimas 449 ₽, toliau 14 ₽/km ir 9 ₽/min.
Žukovskio oro uostas–Miestas 
Pateikimas 449 ₽, toliau 8 ₽/km ir 8 ₽/min.
Salone nerūkoma
ne daugiau kaip 0 ₽
Automobilis su geltonais numeriais
ne daugiau kaip 0 ₽
Kondicionierius
ne daugiau kaip 0 ₽
Kvitas
ne daugiau kaip 0 ₽
Laukimas kelionės metu 
ne daugiau kaip 9 ₽/min.
Gyvūnų pervežimas 
ne daugiau kaip 150 ₽
Как заказать такси по телефону?
Заказать такси можно по номеру телефона +7 (495) 999 99 99